UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

powinny nie jezdzic w piatek!kazdy chce uczestniczyc w ceremonii pogrzebu Papieza Jana Pawła II!jak nie moga w niej uczestniczyc w Watykanie to chociaz mogliby przed telewizorem a tak to wogole nie zobacza....

człowiek