UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I niestety, te materiały nigdy nie ujrzą światła dziennego, Marku. Kisicie je w archiwum, w jakim xelu, Noe wiem, a rubryka o historii Elbląga, archiwum w TV Żuławy, dawniejszej Telewizji Elbląskie jest pusta. Kiście dalej.

Nie dam, bo nie mam.