UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Nic nie ma za darmo. - Wydawać by się mogło, że mieszkańcy już płacą jakieś podatki... Jednak ideę GM uznaje za słuszną, gdyż śmiałym i zdecydowanym ruchem usuwa ona obecne władze przy kolejnych wyborach... Pewnym problemem jest fakt, że może ona powiększyć grono zwolenników referendum, co nie wpłynie na finanse miasta zbawiennie choć wylansuje pana Rembelskiego przed kolejnymi wyborami prezydenta miasta. Wnioskując z jego wypowiedzi, na forum Portelu, w mieście lepiej nie będzie, ale z całą pewnością ludzie obecnej władzy będą musieli poszukać sobie nowej roboty i nie będzie to ani demagogia, ani tania pseudoreklama tylko nieubłaganie okrutny FAKT.

GłębokaMyśl