UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wspaniała Osoba, którą miałem przyjemność poznać i kilka razy z Nią rozmawiać. Ale jednak łyżka dziegciu w beczce miodu - brzydkim sformułowaniem w takiej sprawie jest "... oznaczyć imieniem... "! Chyba odpowiedniejsze byłoby "uhonorować" lub "nadać". A uczniom gratuluję i hali i Patronki!!!

elbląski kibic