UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chcą za wszelką cenę przejąć władzę by posadzić swoich w porcie. Zobaczycie od razu się kasa znajdzie. Ludzie nie dajcie się omamić, zobaczcie jak działa miasto, skąd są fundusze, jak wszystko poszło w w górę dzięki Warszawie. Nie dajcie się sprzedać.