UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Łukasz 12 - Masz racje Lukasz Mirek popełnij po raz kolejny ten sam błąd wymiana zawodników znowu nic nie dała. Nic się nie nauczył szkoda tego wszystkiego. masz racje co do młodzieży czemu oni nie grają. ? Rękawek wchodzi bo jedyny lewonożny a reszta głęboka ławka. Stawiajcie na młodzież bo pójdą sobie i zostaniecie bez młodzieżowców
Radek Z