UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdzie się podziali wychowankowie Iwo, Błaszczu, ,Drewo widać że zastąpili ich obcokrajowcy. Bramek nie ma Młodzi siedzą na ławie a 30 latki na boisku ledwo biegają Drewek strzelał bramki młody chłop wychowanek i co nagle słaby ?Grajcie tymi konto oddaje serducho za Conce a nie tymi co po jesieni odejdą i będą mieli gdzieś
Łukasz 12