UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niestety ciężko będzie się utrzymać kadra meczowa dość nie zrozumiała nowy trener próbuje ale nie wychodzi. Po raz kolejny zmiany w kadrze pokazały ze nic z tego nie ma a jest gorzej niż było Panowie prezesi po co trzymacie dwóch trenerów i płacicie pieniądze skoro i tak drugi trener nie ma pojęcia o trenerce seniorów co pokazał w swojej karierze. Szkoda ze Concordia zmierza do końca rundy na ostatnim miejscu. Był zryw z liderem tabeli ale to chyba lider zagrał słabo a nie Conca dobrze. Trenerze Adrianie niech Pan podejmuje decyzje sam i nie słucha się doradców. Prezesi tyle wsadzacie serducha w ten klub a oni nie potrafią się odwdzięczyć. Szkoda

Obserwator1