UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ty wróbel jesteś żałosny nie rozumiesz że twoje wieczne sztamy z dulkiewicz, Trzaskowski, jaskowiakiem itd. gaszenie świateł jaki gest sprzeciwu do rządu.. Ty człowieku nie musisz lubić PiS ale przestań szkodzić NASZEMU miastu.. Oni robią ci na złość... Jeszcze most chce nowy i port i co kor... jeszcze!!!! Przegrasz wybory to będzie wszystko!!!! I pogłębienie i port wszystko!!!!! Ty się lepiej zajmij budową sanitariatów na Akrykola 8 które wygraliśmy w budżecie obywatelskim... Jesteś pij.... k i oszust !!!!! Nikt z tobą nie chce współpracować

Sasuad