UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co prezydent Elbląga może... ? Wg niego NIC! Rząd polski z nadania Prawa i Sprawiedliwości wykonał już przekop przez Mierzeję Wiślaną a nieudacznicy z PO-PSL-SLD, z ratusza w Elblągu nawet nie uporządkowali terenu portu (parkingu). Taaak oni to by tylko łapska wyciągali do polskiego rządu po fundusze. Do roboty nieudacznicy ratuszowi z PO-PSL-SLD.

nnnnn