UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zapomniano dodać, że ze względu na to, że miasto Elbląg nie zamraża lodowiska, nasi zawodnicy shorttracku, hokeisci i lyzwiarze figurowi muszą trenować poza Elblągiem. W tym mieście nikt nie pomaga w rozwoju sportu a wręcz przeszkadza. Taki mamy klimat...

Bhi 453