UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zdobywca pierwszego miejsca w rywalizacji Rowerowa Stolica Polski jest mieszkańcem GDAŃSKA i czerwcowe trasy pokonywał w okolicach Trójmiasta. Z racji tego, że Gdańsk nie uczestniczył w tej rowerowej akcji, formuła regulaminu zezwoliła "zwycięzcy" przenieść przejechane kilometry na konto Elbląga.