UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To nadeszła epoka która zmusi dyrektorów do myślenia o swojej pensji w kategoriach bedzie czy nie będzie a nie tylko ile, mało A pan prezydent dopiero dostrzega problem a przez lata ciepło prąd wszystko było zużywane ponadnormatywne.... ciekawe czy z tego się nie ukręci zarzut o niegospodarności która była przez pana akceptowana... Oddychaj prezydencie głęboko