UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak zamkną szkoły, to od razu mają ode mnie i paru osób pisma, że także nas nie stać na prąd w domu i nie możemy mieć nauczania zdalnego. Oczywiście będziemy domagać się odszkodowań za nie spełnianie podstawowych obowiązków samorządowych.

powariowali