UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

żal mi tych ludzi kupujacych te małe klitki za 500-700 tys zl, deweloper was dyma na kazdym kroku, wiele fuszerek bubli i to wszytsko beda splacac wasze dzieci i wnuki. gorzej niz w rosji czy na bialorusi

wonzruskimi