UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego deweloper obok z 3 budynkami przy Komenskiego oddaje całkowicie gotowe -zagrodzone, oswietlone szlabany, wszystko zgodnie z obietnicami. Czy tak duzo oczekuja mieszkancy osiedla, zeby w koncu zakonczył deweloper to co było na papierze. Czyli mozna tez tak pracowac jak obok lub jak na Sadowej tylko puste obietnice.

wiollet