UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Lepiej władze miasta podyskutują o swoim odejściu, bo kanału i portu nie chcecie, lepiej odbijcie od tego tematu to już nie wasza sprawa, wy tylko nisczycie i sprzedajecie co się da, i idźcie już na emerytury wasz czas się skończył, podyskutujcie na działce z wnukami.....