UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Kasa rządzi światem - Masz ogrzewane z miasta więc czym się martwisz ? Będziesz miał ciepło... inni nie bo węgla nie kupią a samym drewnem w czasie mrozów nie napalisz.... kiedyś wydaliby za tonę 1000 teraz tona kosztuje prawie 3000... - niech mają te 3000 nie nasza sprawa.