UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przez długi czas działka była prywatna... ci z Gdyni kupili działkę od tej osoby prywatnej. To już dogadane że urząd wyda zgodę na budowę... inaczej ci z Gdyni nie kupowali by tej działki od osoby prywatnej. Ta osoba prywatna od tej działki musiała się dobrze kolo prezydenta ''zakręcić'' żeby była zgoda na budowę..
ćwir ..ćwir ..