UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeżeli to była fenomenalna frekwencja to co powiedzieć o tej z lat 70tych kiedy na mecze przychodziło 7-8 tysięcy ludzi i oni w duzej liczbie stali bo tej krytej trybuny od budynku klubu nie było. To, że nie ma stadionu w Elblągu jest wielkim wstydem dla jej władzy, bo wielokrotnie mniejsze ośrodki mają nowe stadiony, areny etc. Przypominanie o tym, że arena może pełnić wiele innych funkcji to już ponad moje siły.