UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
PiS zarządu oddania portu należącego do władz samorządowych za darmo na rzecz Skarbu Państwa. Natomiast później łaskawie wydadzą 100 mln złotych na jego modernizacje. Moim zdaniem można to zrobić bez przejęcia portu i pozostawić go pod opieką samorządu.
Karniej Beniamin