UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jak panstwo chce miec cos do powiedzenia w porcie miasta to samorząd może brac kasę i wystawic rachunek na 25 %, . Wiekszość za mniej niz w miliardach, to były takie wyprzedaże w latach 90.Później się odsprzedawało kawałki by zarobic wiecej. Biznesowi w polityce troche brakuje do tego w sporcie

57 tys. na prezentacji RL9