UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przede wszystkim Elblagowi potrzeba nowej ekipy rzadzącej będącej Gospodarzem Miasta, a nie urzednikiem od 7 do 15 sprzedajacej na prawo i lewo bezmyslnie tereny i obiekty miejskie znajomkom, a nie deweloperom. Musi to być ktoś kto potrafi przenieść do Elblaga zagospodarowanie terenów nad wodą z Kopenhagi, czy Hamburga, a drzewa przy kazdej ulicy, jak w Berlinie. A u nas betonowa pustynia na Starówce z kwiatkami gdzie nie gdzie. Może rzeczywiście ktoś kto zwiedził świat i coś z tego zapamietał byłby na pewno lepszy od bywalca plaży w stegnie