UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W kwestii terenów zielonych, to moglibyśmy mieć jeszcze jedną "Bażantarnię" i to byłby niezły projekt - na pewno stanowiłby dodatkową atrakcję. Mam na myśli teren zielony łączący osiedle Nad Jarek z Modrzewiną i możliwością dotarcia zazielenionym i zalesionym terenem na osiedle Zawada. Obecnie jest to często zapuszczony teren i składowisko odpadów różnej treści. Mógłby być zaś czymś zgoła odmiennym. Pomysł do rozpatrzenia. ; )

Matex