UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A. moim zdaniem po co Wam to wszystko skoro w kwazy weekend wbija Wam sie te puste glowy warkot tego samolotu powodujac spustoszenie w Waszych pseldomozgach Zapytajcie gdzie jest mapa akustyczna Elblaga. Zapytajcie lekarza co ten halas robi w waszych organizmach a potem zajmijcie sie rozwojem tej AGLOMERACJI. Co to za wladza miasta ktora nie dba o swoich podatnikow tylko o interes prywatnej firmy a Wy sznowni Elblazanie nic nie robicie zeby zdrowiej i spokpojniej zyc.