UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
w elblagu nie ma ani jednego dobrego graffiti. Latacie dzieciaki i znaczycie teren Tagami tak jak psy sikajace na drzewa i mury. Ten sam poziom. Najgorsze jest to, ze myslicie ze macie talent a to wszystko jest g... warte. Jestem duzym fanem sztuki zwanej graffiti ale poziom wiekszosci prac jest poporstu beznadziejny. Cale szczescie, ze za to zamykaja.