UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wczoraj na symulatorze działania pasów bezpieczeństwa nie było siedzisk dla małych dzieci i pasy rżnęły im szyje... gdy powiedziałem to Pani porucznik Policji która na stanowisku obok z zakresu bezpieczeństwa, pytała dzieci czy takie siedziska mają ich rodzice w samochodzie itp np rozmowy prze z telefon... z przerażaniem pobiegła na tamto stanowisko... Brawo Pani porucznik z interwencję. @MO