UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wróbel i nowak to bardzo słabi gospodarze miasta, fakt niezaprzeczalny. ale prosze o jeden przykład co pis zrobił dobrze. czego sie nie tkną to w g... sie obraca. chociaż nie, jest jedna taka rzecz, która im dobrze wychodzi-malwersacje.