UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Towarzyszu Nowak, nie rozumiem bicia piany, centrala wybudowała nam przekop, pogłębia tor wodny na Zalewie, reguluje i pogłębia koryto rzeki Elbląg, a władza miejska śpi. Prezydent powinien robić wszystko, aby zaistnieć, powinien być osobą medialną, powinien dogadywać się z rządem, aby inwestycja przekopu miała sens również w naszym mieście, tego portu nikt nam nie zabierze-będzie tu, tylko że możliwości finansowania i rozwoju będą o wiele większe, nas jako miasta nie stać na to nie stać. Ja osobiście jestem zwolennikiem upaństwowienia portu, serdecznie pozdrawiam i życzę pozytywnego patrzenia na świat.
Truso