UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dziwnym zbiegiem okoliczności nikt nie pochwalił się remontem ul. Marymonckiej. Czyżby wybór tej ulicy z różnych powodów miałby zostać tajemnicą? Ciekawi mnie to tym bardziej, że są wokół drogi o dużo gorszej nawierzchni lub wręcz tylko z płytami sprzed 20 lat i bez asfaltu.
zasmucony