UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
PiS na siłę chcę przejąć władzę w jakimkolwiek większym (niż 100k mieszkańców) mieście. Aby to osiągnąć - wszelkie chwyty są dozwolone, najprawdopodobniej wkrótce rozpocznie się nagonka w mediach publicznych i orlenowskich na władze miasta, czego to nie robią aby celowo zaszkodzić mieszkańcom - portu nie chcą; może nawet i w zmowie z ruskimi...
Marcepanik