UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Port w Elblągu może się rozwinąć tylko wtedy jeżeli będzie należał do Państwa. Jeżeli PSL- owi i PO zależało by na rozwoju portu wykorzystali by szansę aby port przekazać. Ale oni wola rozwoju portów w Niemczech niż w Polsce.