UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cena rubla najwyższa w historii? Dla kogo? Chyba dla kacapów, bo nikt inny tym kawałkiem papieru nie płaci. Sztucznie podniesiona przez ZSRR wartość, co by dumny naród radziecki nic nie podejrzewał, a tymczasem rubel został prawie wykluczony z międzynarodowego obrotu finansowego :D

Ploterek