UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elbląg miasto betonu, zabytkowych kamienic już nie ma które zostały wyburzone lub celowo doprowadzone do ruiny aby sprzedać działki pseudodeweloperom. I oni chcieli mieć województwo elbląskie heh dopiero by się rozbestwili stare komuchy i ich rodzinki.
Janusz Nosacz