UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@entuzjasta - Ale państwo nie chce "tego portu", państwo chce zlikwidować ten port, i stworzyć port w Tolkmicku do którego budowa toru wodnego będzie tańsza (- o drogach lądowych z portu do s-7 i s-22 się milczy)