UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chłopczyku statki oceaniczne to nie tylko panamaxy. Następny specjalista morski. Port w Elblągu będzie działał myślę na zasadzie feederow, które będzie odbierało ładunek z portów europejskich i z Bałtyku. Nikt tu nie mówi że statek o zanurzeniu 4,5 m będzie brał np węgiel czy pszenicę z USA bo to by było nieopłacalne. Zresztą na przelot po oceanie by mu nie wystarczyło paliwa.