UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@TeofilSkorupa - A po co nam węgiel z afryki itp jak mamy swój. A bo żydokomunistyczny PIS tak powiedział. Pszenicy chłopie to my niedługo nie będziemy w Polsce uprawiać bo rolnikom na nawozy nie starcza

paweł879