UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Macie za swoje, szczekanie na rząd, głosowanie na tych samych starych komuchów i ich pociotków, którzy Elbląg ciągną na dno. Wolicie jednak marazm, beznadzieję i zero inwestycji tak więc za swoje "szanowne" elblongi. Stan umysłu poziom hard! Hahahaa

Gość45