UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Należy się zebrać i zbojkotować tego dewelopera. Żeby nigdy nie dostał pozwolenia na budowę w Elblągu. Poza tym nagłośnić sprawę. Miałam chęć kupić tam mieszkanie, bo obok mam murowany garaż. Ostatecznie nie kupiłam, bo we wszystkich mieszkaniach kuchnie były otwarte, a ja tego bardzo nie lubię. Zrezygnowałam z nowego i wzięłam się za remont starego mieszkania.

Anna L.