UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Protest! - A co chcesz protestowac ? ! Że wziąłes kredyt i teraz rosna ci raty ? Trzeba było wziąc stałe oprocentowanie i miałbys spokój. Kredyty i tak były nisko oprocentowane porównując do kredytów sprzed kilkunastu lat więc nie marudz! Pewnie głosowałes na tych wybrańców ze pincet możesz wsadzić w rate kredytu.