UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"przebudowana ma też być sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Bema z Saperów i ul. Czołgistów, by udrożnić ruch" Czy pojawią się święte przyciski dla pieszych, by uszczęśliwić wszystkich tym absolutnie genialnym rozwiązaniem ? Zwłaszcza zaś wykonawcę... Czy szanowna komisja gospodarki zapoznała się z uwagami mieszkańców pojawiającymi się na Portelu a dotyczącymi ich wątpliwości co do sansu niektórych rozwiązań drogowych w naszym mieście ? Czy też panowie radni żyją sobie jakby nieco oderwani od spraw obywateli miasta i nie mają czasu na takie bzdury ?!

GłębokaMyśl