UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a kiedy zarząd dróg ogarnie temat odśnieżania i sprzątania chodników oraz koszenia trawy? plan którym posługują się urzędnicy jest wykonany błędnie i nie uwzględnia wielu miejsc, gdzie miasto ma obowiązek dbania o chodnik a nie prywatni właściciele posesji.