UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak też można. łut szczęścia.... ?.. ktoś licytuje na maksa odstrasza innych potem rezygnuje. Nikt potem nie będzie zainteresowany bo w głowie ma ostatni wynik typu 15 milionów. Przychodzi czas i znajduje się kupiec za 5 netto. I gitara niech buduje mam nadzieję, że mieszkanie w związku z tym będą tańsze?
Faan_Gargamela _z_PO