UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No i ratuszowi nawiązują do średniowiecza, Elbląg / hanza - gromada / staje się miastem... handlowym, więc kiedy powstanie Akademia Kupiecka? Są już dwie Akademie jako szkoły no i Akademija pn pod egidą "trenera koordynatora" tylko gdzie absolwenci tychże trafią do wyuczonego zawodu?