UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Potrzebowałem lupy by dojrzeć te baseny odkryte. Znając życie wszystkie ludziska będą pływać w tym retencyjnym a z tych paru kałuż zwanych basenami może male dzieci skorzystają. Przecież to jakaś patologia tak małe baseny na 120 tys ludzi. Bić się będą o miejsce w wodzie. Tej wielkości baseniki to powinna mieć kazda dzielnica u siebie a nie cale miasto.... szkoda kasy
Art :)