UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dobra wiadomość przy poniedziałku. Jeśli dobrze pójdzie to w przyszłym roku może być to bardzo fajne miejsce. Będzie można i popływać, i odpocząć nad małym jeziorkiem. Może ktoś wpadnie na pomysł fontanny na środku tafli wody w części nie przeznaczonej do kąpieli?

Bsp