UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja bym wolał, aby ten basen miał taką samą powierzchnię jaką ma, a nie że z największego basenu chcą zrobić 3 brodziki. Jeszcze bym wolał, aby na terenie basenu była plaża, wypożyczalnia sprzętu wodnego, bar w którym można by było kupić np. frytki, lody, hot dogi, zapiekanki, napoje,