UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W tym komentarzu akurat pokazał Pan/Pani, że to wiedza obnażona w tym komentarzu jest powierzchowna- nadwyżka mocy zawsze zdejmowana jest z taryfy, lata temu skończyły się czasy kiedy pece lawirowały mocą na swoją korzyść licząc na niedopasowanie mocy wprowadzonej do sieci, w stosunku do zamówionej przez odbiorców. W tym momencie jest to sytuacja niekorzystna, URE zawsze wyciągnie to z taryfy i nakaże obniżenie cen o wartość tej różnicy.
Obiektywny obserwator