UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Sa ludzie, którzy mają zerowe wyczucie. Przejrzyjcie sobie internety kto wzywał jeszcze w styczniu do otwarcia malego ruchu granicznego z Kaliningradem. W lutym zapadli się pod ziemię a teraz w maju juz noszą ukraińskie wstazki w klapie. Z Beata B. Jest dokładnie to samo.