UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"czy przyszli mieszkańcy zapłacą za to w cenie mieszkania ?" Naucz się żałosny socjalisto, KLIENT PŁACI ZA WSZYSTKO ! Jednak tym razem sieci ciepłownicze i wodno-kanalizacyjne dostaną w prezencie od wuja Jarosława albo pana premiera Morawieckiego. Jednak nawet klienci Populizmu i Socjotechniki zapłacą entuzjastycznie za prezenty od PARTII.

GłębokaMyśl